Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
588
Narių

Serveryje žaidžia
8k
Eurų apyvartoje
7
Komandų

Serverio IP adresas: cs.smokas.lt

Dėmėsio! Projektas aktyviai naujinamas. Atsiprašome už laikinus trukdžius
Svarbi NAUJIENA: Serveris yra tobulinamas, planuojamas didžiausias UPDATE - Birželio 5d.
Sekite naujienas mūsų puslapyje, taip pat primename, kad atsinaujino ir statinis IP adresas: 195.181.242.224:27015

Balsuoti už serverį: spausti čia

Naujienos

Visi serverio bei svetainės atnaujinimai

Smokas.LT Pirmasis projekto konkursas...!

Parašė Administratorius, 2020-05-03 16:40:12

Sveiki...! Smokas.lt administracija pristato pirmajį projekto konkursą.

Trumpai apie konkurso esmę - mėnesio pabaigoje ( Birželio 30d. NAUJA DATA! ) bus apdovanuoti aktyviausi žaidėjai, kurie pateks į mūsų TOP15. Pagrindiniai konkuros prizai, pagal TOP'o (#) vietas:

1.  Vieta - 1500 kreditų
2.  Vieta - 1000 kreditų
3.  Vieta - 500 kreditų
4.  Vieta - 250 kreditų
5.  Vieta - 100 kreditų
6.  Vieta - KARAMBIT | Fade
7.  Vieta - KARAMBIT | Salughter
8.  Vieta -  KARAMBIT | Gamma Doppler
9.  Vieta - FLIP | Gamma Doppler
10.  Vieta - BAYONET | Crimson
11.  Vieta - AK47 | Vulcan
12.  Vieta - AWP | Asiimov
13.  Vieta - M4A1-S | Hyper Beast
14.  Vieta - DEAGLE | Ironforge
15 .  Vieta - GLOCK-18 | Water Elemental

Taip pat projekto administracija primena, kad mūsų turguje pirmieji 6 žmonės, kurie papildis savo balansą, bent 75 kreditais, turės galimybę nusipirkti retą skiną iš turgaus, paskubėkite! Bendra skinų vertė virš 3000 kreditųSvarbiausia informacija žaidėjams

Parašė Administratorius, 2020-04-05 20:10:00

(Informacija apie serverio paslaugas ir kaip jas užsisakyti! Norint užsisakyti, bet kokią teikiamą paslaugą privalote prisijungti svetainėje su savo teisingais serverio duomenimis. Paslaugose rasite informaciją, ką turėtumėte daryti norint užsisakyti VIP, Admin, nusipirkti serverio eurų ar kreditų!)
Savo turimus eurus galite panaudoti serveryje perkant raktus, dėžes, gamblinant ar perkant skinus svetainėje - turguje.
Su kreditais galite nusipirkti savo norimus skinus tiesiogiai iš mūsų, tai taip pat galite atlikti paslaugose, svetainėje.


Tai yra serverio Smokas.lt aprašymas, surašyta visa svarbiausia informacija, kurią turėtų žinoti kiekvienas lankantis mūsų serverį....!

Gambling - Šiame serveryje turėsite galimybę praturtėti (žinoma jei pasiseks) iš lošimų. Pasirinkus Coinflip Jūs žaisite vienas prieš vieną su pasirinktu žaidėju, laimėtojas gaus priešininko statytą sumą. Taip pat galite išbandyti laimę bandydami upgrade'inti savo turimus skinus į didesnės vertės skinus.
[RANKED] - Unikali rank sistema, naudojama tik mūsų serveryje. Norėdami gauti ranką, Jūs privalote pirmiausią padaryti 100 nužudymų, o norėdami pasikelti - stengtis nemirti ir padaryti kuo daugiau nužudymų. Rankas matuojamas pagal Jūsų skill' koeficientą- tai reiškia jog kuo didesnis priešo rankas, tuo daugiau Jūsų skill'as kils, tačiau mirus nuo žymiai silpnesnio žaidėjo Jūs prarasite nemažai koeficiento nuo skill'o.

[CASUAL] - Norite atsipalaiduoti ir šiaip "padurniuoti" bei neįtakoti Jūsų ranko? Žaisdami šiuo rėžimu Jūsų nužudymai / mirtys neturės įtakos skill'ui ir Jūsų turimas rankas nekris žemyn.
Skinai - Siekdami išsiskirti iš kitų ir taip pat prisiderinti prie Counter-Strike 1.6 žaidėjų, atrinkome skinų modelius kuo mažesnius, jog neatrodytų "griozdiškai". Taip pat, dauguma skinų yra paimti iš CS:GO workshop ir jų tikrai nerasite kituose serveriuose. Platus skinų pasirinkimas, tik pagrindinių ginklų skinai: (GLOCK-18, USP-S, DEAGLE, M4A1, AK-47, AWP ir Peiliai) neapkraunant žaidėjų ir pačio serverio bereikalingai.
 
Komandos - Suburkite savo draugus į komandą ir kovokite dėl aukščiausios vietos TOPUOSE! Komandos topuose rikiuojamos pagal komandos narių bendrą skill'o koeficiento vidurkį. Nariai apdovanojami skryniomis / raktais kai nors vienas žaidėjas iš komandos gauna skrynią ar raktą (nariai turi būti prisijungę serveryje, norėdami būti apdovanoti).

Svetainė - Tik mūsų projektas naudoja išskirtinai serveriui pritaikyta internetinę svetainę kurioje galėsite parduoti savo skinus turguje, pirkti, peržiūrėti savo inventorių, užsidėti skinus ant savo profilio showcase, bendrauti su žaidėjais, bei diskutuoti naudodami savo serverio paskyrą!Naujausi skinai pardavime

Avatar
kubas
40.00 €

SKIN GIVEAWAY


KARAMBIT | Fade

900 - 1000

Dalyvauti